Home » Semináře

OSHO Kundalini meditace

Pátek 26.04.2019

 

KUNDALINI meditace byla vytvořena indickým mistrem OSHEM a přináší tak moudrostvýchodu do západní civilizace. Tuto meditace je dobré dělat večer před spaním nebo kdykoliv si přejete se uvolnit a povzbudit svou životní energii.

KUNDALINI meditace má čtyři fáze.V první se třesením uvolňuje energie v těle – probudíte tak celé tělo. Ve druhé fázi tančíte a necháte tělo, aby se pohybovalo samo jak chce. Ve třetí fázi se zcela zastavíte, meditujete a stanete se jen pozorovatelem. Ve čtvrté fázi si v lehu pod dekou odpočinete...

Pokud se ponoříte do prvních dvou fází, uvolní se energie zablokovaná či potlačovaná ve všech částech těla a transformuje se do radosti a blaženosti. Je to skvělý způsob odreagování, oproštění od starostí všedního dne a příležitost uvolnit fyzické i emocionální napětí.

Tato meditace nevyžaduje žádné taneční dovednosti či kroky.o) Každý tančí ve svém tempu a ve svém prostoru. Budete odcházet lehčí a šťastnější!

Meditace je vhodná pro muže i ženy.

Je už vědecky dokázáno, že tanec prodlužuje život! Přijďte s námi omládnout ❤️

PÁTEK 8.2. / 1.3. / 26.4. 24.5. / 14.6.

Od 19:00 do 21:00

Cena 350 Kč

Co sebou: šátek na oči (důležité .o)), teplé ponožky, pohodlné oblečení na tanec, případně náhradní oblečení, láhev s vodou.

Rezervujte si své místo včas na recepci, kapacita sálu je omezena.

Těším se na vás! Hanka ❤️

...