Home » Semináře

4. asána - Šťavnatá jóni

Neděle 17.05.2020

 

Mohendžodáro je cvičení, které muž nesmí vidět... ale tanec, který muž musí vidět...

4. asána - Šťavnatá jóni - žena Milenka, žena Prostitutka... Naplněná a štavnatá žena.o)

Přineste si prosím pohodlné oblečení, ideálně sukni či šaty, lehkou svačinku, pití v lahvi (čaj a voda bude k dispozici na místě), šátek na oči a zrcátko, ve kterém uvidíte celý svůj obličej (ne jen zrcátko v poudřence.o))

Sukni si přineste, ikdyž nejste úplně zvyklé sukni nosit... Vezměte to jako výzvu.o) Uvidíte, že při tanci a v ženském kruhu se budete cítit v sukni jinak, lépe, žensky... Sukně vás bude podporovat, abyste se cítily více žensky, smyslně... pomáhá rozvíjet ve vás ženskou energii.o) Pokud nosíme sukni, i držení těla je jiné, více měkké, ženské, jemné. Žena tak může přirozeně čerpat energii ze země a sukně pak funguje jako trychtýř a energie nemá možnost se ztrácet... 

Tajemné, omlazující a zkrášlující cvičení ze starodávné indické tradice a je určeno pouze ženám. Má blahodárné účinky na tělo i duši a je vhodné na posílení pánevního dna, zejména po porodu a v případě inkontinence či poklesu dělohy. Mohendžodáro pomáhá při bolestivé či nepravidelné menstruaci nebo při gynekologických zánětech... pro radost, zdraví a krásu... pro ženy všeho věku... v každé fázi lunárního cyklu.o)

Mohendžodáro tvoří na fyzické úrovni 9 asán, které na sebe volně navazují... Ze začátku jde o cvičení, ale postupně se stává tancem a meditací. Při pravidelném cvičení přináší okamžité obnovení ženské sexuální síly a poskytuje řešení většiny ženských problémů, a to jak zdravotních, tak emocionálních a duchovních.

Mohendžodáro zahrnuje starobylé sexuální praktiky spojené s nejmodernějšími poznatky západní medicíny.

Při pravidelném cvičení ozdravujeme a posilujeme pánevní dno. Většina žen se svým pánevním dnem nepracuje do té doby, než s ním mají problém, ať už se jedná o pokles dělohy nebo inkontinenci či další onemocnění ženských orgánů, které s pánevním dnem souvisí. Jestliže je pánevní dno zdravé a pružné, je to dobrý předpoklad pro zdravý a spokojený sexuální život.

Začněte vědomě pracovat se svým pánevním dnem a naučte se rozvádět energii do celého těla. Přinese to více energie i do vašeho života.o)

Cyklus 5 workshopů od března do června 2020:

Mateřský okruh 4 asán: 1.3., 29.3., 19.4., 17.5., závěrečný rituál 7.6. (propojení všech asán pouze pro ženy, které prošly všechny asány.o)) 

Pokud Vás oslovuje tento workshop, přihlašte se na hanka@moudrostzeny.cz nebo vyplňte formulář ZDE. Místo je rezervované po zaplacení kurzovného na účet 421972/5500. Kurzovné do 16.2. 6.600 Kč.

Těším se na vás❤️ Hanka Sharda

 

...