Home » Reference

Reference

 

Anička

Báječně strávené soboty v kruhu výjimečných žen. To a ještě mnohem víc mi přineslo Mohenžodáro. Bezpečný kruh vytvořený Hankou pomáhá ženám uvědomovat si jejich ženství a krásu. Tanec, meditace, cvičení a samotné posvátné Mohenžodáro mi bylo nástorjem, jak uchopit sebe samu i v přehoupnutí do osmnáctin. Workshopy byly krásné připravené a Hanka je jedinečnou "průvodkyní" na cestě k sobě samé. S láskou děkuji ❤️.

 

Lenka Lorien

Zazila jsem s Hankou dva workshopy tantra jogy a velmi ocenuji Hancin pristup...jednak je Hanka plne ve svem zenstvi, umi naslouchat a sve lekce pojima kreativne. Libi se mi kombinace tance i prace s panevnim dnem...Chtela bych timto doporucit Mohendzodaro vsem zenam, ktere chteji pracovat se svoji sexualitou a zenstvim, kazda zena omladne a zkrasni. Hanicka ma prave osobni pristup ke kazde zene jednotlive. Lenka Kolarova, terapeutka a vytvarnice

 

Lenuška

Miluji moudré způsoby probouzení vnitřní krásy a ženství, toho, co máme v sobě od pradávna a nějak jsme nechaly usnout...

 

Paní Z.

Milá Hanko,

 

ještě jednou jsem Ti chtěla poděkovat za sobotní lekci mohendžodára, opravdu jsem si to moc užila a neustále si vybavuji některé momenty. Určitě budu plnit "domácí úkoly", co jsi nám rozdala :-). Také Ti mám vyřídit poděkování od mého partnera, protože přišla  ta "divokost", jak jsi avizovala a já se jí nebránila a on taky ne a náramně jsme si to užili :-)

Jóničku - Milenku jsem si vytiskla a budu si to číst společně se cvičením. Už jen to vědomí mi pomáhá v mém "samouzdravovacím" procesu. Jsem za to nesmírně vděčná a také za to, že jsem se mohla Tvého kurzu zúčastnit a s Tvojí pomocí najít tu správnou cestu ....

Ráda s Tebou zůstanu ve spojení, už jen ten Tvůj mail mě přenesl do minulé soboty a dýchl z něj na mě klid a vyrovnanost. :-).

Děkuji moc a doufám, že se uvidíme na nějaké další lekci, třeba OSHO meditaci.

 

 

Radka

Mohendzodaro? na zacatku jsem mela problem to spravne rict... ted se uz nemuzu dockat podzimnich setkani, clovek opravdu neuveri dokud nevyzkousi... takovou energetickou injekci Vam zadny doktor neda, Hanka ano :o) A mnohem, mnohem vic. Po setkani odchazite jako zosobneni zenskosti, a neni to tim, ze bychom se behem tech hodin malovaly... Nejlepe je to videt v metru cestou domu, muzi kolem najedou pokukuji vic nez je obvykle, pritom zadna "viditelna" zmena nenastala:o) Kdyz k tomu pripoctu nabyty vnitrni klid a silu, cas, ktery muzu venovat jen sama sobe, opravdu to neni k zahozeni:o) Hanulko mockrat dekuji a tesim se na zari!!:o)

 

Vladěna

Keď som Hanku spoznala, videla som v nej tú najženskejšiu ženu akú som kedy stretla. Silnú aj nežnú a jemnú zmyselnú aj materskú zároveň. Bola to pre mňa silná inšpirácia ❤️. Keď začala robiť vlastné workshopy, ani chvíľku som nezaváhala. A neoľutovala ani jeden. Každé stretnutie s ňou v ženskom kruhu bolo pohladením, “nakopnutím”, objavovaním samej seba, odkrývanie hĺbky svojho ženstva.

Moc sa teším na ďalší workshop