Home » Mohendžodáro

Mohendžodáro

Tajemné, omlazující a zkrášlující cvičení ze starodávné indické tradice a je určeno pouze ženám. Má blahodárné účinky na tělo i duši a je vhodné na posílení pánevního dna, zejména po porodu a v případě inkontinence či poklesu dělohy. Mohendžodáro pomáhá při bolestivé či nepravidelné menstruaci nebo při gynekologických zánětech... pro radost, zdraví a krásu... pro ženy všeho věku... v každé fázi lunárního cyklu.o)

Mohendžodáro tvoří na fyzické úrovni 9 asán, které na sebe volně navazují... Ze začátku jde o cvičení, ale postupně se stává tancem a meditací. Při pravidelném cvičení přináší okamžité obnovení ženské sexuální síly a poskytuje řešení většiny ženských problémů, a to jak zdravotních, tak emocionálních a duchovních.

Mohendžodáro zahrnuje starobylé sexuální praktiky spojené s nejmodernějšími poznatky západní medicíny. Zakladatelkou je MUDr. Monika Sičová.

Při pravidelném cvičení ozdravujeme a posilujeme pánevní dno. Většina žen se svým pánevním dnem nepracuje do té doby, než s ním mají problém, ať už se jedná o pokles dělohy nebo inkontinenci či další onemocnění ženských orgánů, které s pánevním dnem souvisí. Jestliže je pánevní dno zdravé a pružné, je to dobrý předpoklad pro zdravý a spokojený sexuální život.

Začněte vědomě pracovat se svým pánevním dnem a naučte se rozvádět energii do celého těla. Přinese to více energie i do vašeho života.o)

Na workshopu se naučíte první 4 asány Mateřského okruhu

 1. Asána PŘÍBĚH ŽENSTVÍ... otevírám se svému tělu, základní hodnotě, ženství, Mohendžodáru
 2. Asána VNITŘNÍ ZRAK... Otevírám se svému vědomí
 3. Asána POHLED DO VESMÍRU... Otevírám se svým emocím
 4. Asána ŠTAVNATÁ JÓNI... Otevírám se své sexualitě

Na našich setkáních se budeme společně rozvíjet a prohlubovat

 • jak poznat své pánevní dno a co je v něm uloženo (fyzicky, energeticky, emocionálně)
 • jak komunikovat se svou vnitřní ženou
 • jak porozumět vnitřním procesům a potřebám ženy
 • jak ponořit se do meditace a do hloubky své duše
 • jak rozproudit se svou sexuální energií
 • jak rozvádět energii z pánve do celého těla a tím tělo oživovat a uzdravovat
 • jak porozumět jednotlivým aspektům ženy
 • jak posílit a ozdravit pánevní dno
 • jak zkvalitnit milování a prohloubit jeho prožívání
 • jak navýšit své vědomí 
 • jak se cítit v ženském těle svobodně, milovaně a vášnivě

MOHENDŽODÁRO

Každý workshop je prožitkový... prožijeme vždy oba aspekty dané asány... Součástí MOHENDŽODÁRA je i spontánní tanec, OSHO aktivní meditace (OSHO Kundalini meditace, OSHO Chakra Breathing, OSHO Chakra dance, OSHO Nataraj meditace, OSHO Gourishankar meditace apod.), ženský kruh, ve kterém jsme si všechny rovny, sdílení a další rozvojové techniky, které můžete začít poté praktikovat doma...

Na workshopech pracuji s technikami, které mám sama na sobě vyzkoušené a některé se mnou jdou už několik let... K mým velkým učitelkám patří MUDr. Monika Sičová, Ma Ananda Sarita a Ma Prem Tanmaya, se kterými jsem prošla dvoletý výcvik tantry pro ženy GODDESS ESSENCE TEACHER TRANINING v ČR.